TRAFIK SORULARI

17 Aralık 2016 Ehliyet Sınavı Hazırlık Testi Soruları

17 Aralık 2016 Ehliyet Sınavına hazırlanan sürücü adayları için hazırladığımız deneme testlerini yayınlamaya devam ediyoruz. Testimizi çözebilir aşağıdan yorum kısmından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Ehliyet sınavlarında başarılı olabilmenin yolu için teorik ders çalışmayı tamamlayıp bol bol test çözmektir.  Bu anlamda 17 aralık ehliyet sınavı için ne kadar çok ehliyet sorusu çözerseniz sınavda o kadar başarılı olursunuz.

Aşağıda bulunan ve 17 aralık 2016 ehliyet sınavı için hazırlanan testi çözün ve online ehliyet sınavı sonunda kendinizi bir değerlendirin. Sınavla ilgili yorumlarınızı aşağıdan bekliyoruz.

Ehliyet Sınavı Hazırlık Soruları

Başla
Tebrikler - Ehliyet Sınavı Hazırlık Soruları adlı sınavı başarıyla tamamladınız.Doğru  sayınız= %%SCORE%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

17 Aralık Ehliyet Deneme Testi 2

17 Aralık Ehliyet Sınavı Deneme 3

140 Yorum

  1. Bu kadar sitrese felan girecek birşey yok arkdaslar yemin ederim ki 5 gün kursa gittim düzenli bi şekilde dersi dinledim burdan aldım puaan 92 47 doğru dersleri dinleyen kişi bu soorularıı şakır şakır çözer dersi dinlemeyen de kazık sorular der.

    Cevapla
  2. Çok teşekkürler ederim kazık soruları sordugunuz için bravo sayenizde ailemden fırça yedim son bir hakkım vardı onuda kullanamicam

    Cevapla
  3. Gardas maşallah çok bilgi yazmışsın ama bi iki üç tane cevap yanlış vermişsin ha neyse bise olmaz bizi aydınlattığın için sağol

    Cevapla