TRAFIK SORULARI

Elektronik Ehliyet Sınav Soruları

ELEKTRONİK EHLİYET SINAV SORULARI

Türkiye’de bazı illerimizde pilot olarak uygulanmakta elektronik ehliyet sınavları fazlaca talep görmektedir. Çünkü kişiler belli merkezlerde sınavını tablet üzerinden yapmakta ve sonucunu aynı saat öğrenmekteler. Ardından girip başarılı oldukları direksiyon sınavından sonra ehliyetlerine kavuşmaktalar.

Elektronik ehliyet sınavlarında çıkan sorular diğer merkezi ehliyet sınavları gibi açıklanmamaktadırlar. Bu yüzden bu soruları görme şansınız yoktur.

Elektronik ehliyet sınavına girecekler için aşağıda sizler için çıkmış soruları tek tek listeledik. Sonuçta Meb bir soru havuzundan ehliyet sınavlarını yapmaktadır. Sizin yapacağınız teorik çalışmadan sonra bol bol çıkmış ehliyet sorusunu çözmenizdir.

11 ŞUBAT EHLİYET SINAV SORULARI

20 MAYIS EHLİYET SINAV SORULARI

17 Aralık 2016 Ehliyet Sınavı İlk Yardım Soruları

8 EKİM 2016 EHLİYET SINAV SORULARI

47 Yorum

  1. Ben e sinava girdim gecmek istiyorsan sadece izle motor ilk yardim trafik ama cok cikan sorular ilk yardim motor ve ayni sorular yer deyistirme olmaktadir orn . 20. Soru 2 soru yerinde yer alir yani kisacasi mantik sorusu sinavin olcak gun tlf goturme oraya odaklan calis ve yavas yavas oku anlayarak dinle 90 puan la gec

    Cevapla